Az Emberi Erőforrás és Társasági Támogatások Osztályon az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR Ügyintéző
(külföldi munkavállalók ügyintézője)

Feladatok:

·  A vállalatnál tevékenykedő Japán munkatársak teljes körű adminisztrációs támogatása
·  Munkavállalási, tartózkodási engedélyek beszerzése
·  Repülőjegyek rendelése, szállodafoglalás, autó bérlés ügyintézése
·  Részvétel a HR osztályon felmerülő adminisztrációs tevékenységekben és projektekben
·  Hatósági ügyintézés Budapesten heti rendszerességgel
·  HR osztály prezentációs anyagok összeállítása

Elvárások:

·  Minimum középfokú végzettség
·  Kommunikáció képes angol nyelvtudás
·  Jó problémamegoldó képesség, és szervezőkészség
·  Pontosság, megbízhatóság
·  MS Office ismeretek (Excel, Word, Power Point)
·  „B” kategóriás jogosítvány (budapesti vezetési rutin)

Japán nyelvtudás előnyt jelent!

Jelentkezni a kstolczne@suzuki.hu – e-mail címen, magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehetséges.

A munkakörrel, jelentkezéssel kapcsolatban felmerülő kérdéseket a 06-33-541-233-as telefonszámon várjuk.

Previous PostNext Post